FOTO/ Lojtari i Mançester Sitit nuk e njeh fjalën turp, kryen nevojat personale në murin e një hoteli

Apr 20, 2022 | 15:48
SHPËRNDAJE

Futbollisti i Mançester Sitit, Kajli Uollker, duket se nuk e njeh limite, i cili së fundmi ka bërë një gjest të turpshëm së fundmi.

uollker

Mbrojtësi është fotografuar teksa po kryente nevojat e tij personale në murin e një hoteli luksoz.

Ai ishte i maskuar më së miri, por detaji që e tradhtojë Uollker ishte tatuazhi në këmbën e tij, që nuk ishte i mbuluar sa duhet.
kajli uollkerNjë dëshmitar që ndodhej aty pranë ato momente, tha për “The Sun” se e kishte parë mbrojtësin duke kryer nevojat e tij dhe qëndrojë për një kohë të gjatë pa lëvizur, që sipas tij ishte në formën e një revolte.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura