17-vjeçarja hakmerret me ish të dashurin, i çon 4 djem në shtëpi dhe…Çfarë zbuloi policia

| 17:41
SHPËRNDAJE

Rrihet keq dhe grabitet një djalë i ri, për hakmarrje pas ndarjes nga e dashura.

5245067_0826_carabinieri3

Një 17-vjeçare ka paguar katër djem për të ndëshkuar ish-të dashurin e saj.

Ngjarja ka ndodhur në Torino. Të rinjtë iu futën në shtëpi djalit dhe duke e kërcënuar me gërshërën në fyt, e kanë rrahur dhe i morën edhe disa rroba e sende të tjera nga shtëpia.

Policia e Torinos ka arrestuar tre prej tyre dhe ka nisur hetimet për 17-vjeçaren, e cila donte të hakmerrej me ish-in.

Pas hetimeve, duke monitoruar edhe profilet në rrjetet sociale të personave të përfshirë, u mudnësoi policëve të identifikonte katër të rinjtë.

Në shtëpitë e tyre u gjetën veshje dhe sende që përputheshin me sendet e denoncuara të vjedhura.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.