Zbuloi edhe tatuazhet në vendet intime, Valentina Vinjali kalon nga parketi në yll “Instagram”-i

Feb 29, 2024 | 20:17
SHPËRNDAJE

Basketbollistja italiane Valentina Vinjali mbetet një prej femrave më të komentuara në kronikat rozë në shtetin fqinj.

dfgfdgfdfdgfdg

Përveç sportit të koshit, 32-vjeçarja është ndër modelet më të suksesshme.

Me 2.6 milionë fansa ajo është një yll i vërtetë në “Instagram”, teksa tërheq vëmendje me fizikun e saj perfekt dhe me postimet provokuese.

hjghjgjghjghjhgjhgjhg ghjghjhgjghjhgj ghjghjghjghjghjhgj ghjghjghjhgjhgjhgjhgjhg dfgfgdfgdgfdfdgf dfgfdgfdgfdg

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura