VIDEO/ “Ushtarët e kombit”! Atmosfera në stadiumin e Varshavës, shikoni si kërcejnë tifozët kuqezinj

Mar 27, 2023 | 22:19
SHPËRNDAJE

Afro 800 tifozë shqiptarë janë të pranishëm në stadiumin “PGE Narodoway”, për të mbështetur Kombëtaren shqiptare, në duelin ndaj Polonisë.

Ushtaret e kombit

Në tribunën e tifozëve shqiptarë, është vendosur një baner ku shkruhet “Ushtarët e kombit”, ndërkohë që në një video të siguruar nga “Panorama Sport”, tifozët shqiptarë shfaqen duke kërcyer dhe kënduar në tribunën e tyre. Atmosferë me të vërtetë elektrizuese.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura