VIDEO/ Sensuale dhe provokuese në një klub në Ibiza, Ivana Knoll e “djeg” për 31-vjetorin e lindjes

Sep 16, 2023 | 10:13
SHPËRNDAJE

Tifozja seksi e Kroacisë, Ivana Knoll, ka marrë sërish një vëmendje të madhe, teksa ka treguar se sot feston ditëlindjen e saj të 31-të.

Ivana Knoll

Ivana Knoll, e cila u bë e njohur gjatë Botërorit të Katarit, ka zbuluar se ka ditëlindjen përmes disa postimeve në rrjetin social, Instagram.

Ajo ka publikuar një video nga një klub në Ibiza, me një fustan në ngjyrë kafe duke festuar ditën e lindjes.(VIDEO)

Edhe pse tashmë 31-vjeçe, nuk mund ta mohojmë që Ivana është një yll i vërtetë dhe duket si një 20-vjeçare.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale teksa gjithmonë ka ndarë foto nga vendet në të cilat ndodhet.

Ivana-Knoll-famous-in-Qatar-World-Cup-1280x720-1-770x433

Ivana Knoll
Ivana Knoll

ivana ivana ivana

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura