VIDEO/ Pëllumbat e “paqes”, ja si nis “klasikja” midis Vllaznisë dhe Tiranës në “Loro Boriçi”

Mar 2, 2024 | 17:12
SHPËRNDAJE

“Klasikja” e futbollit shqiptar mes Vllaznisë dhe Tiranës pritet të ndezë stadiumin “Loro Boriçi”, teksa në Shkodër premtuan festë.

MixCollage-02-Mar-2024-05-08-PM-7630

Ajo nisi në një mënyrë tejet simbolike, me fëmijët maskotë të cilët mbanin në dorë pëllumbat e “paqes” dhe i lëshuan në qiell.

Ata mbanin në këmbë shirita kuqeblu, të cilët fluturuan rreth stadiumit “Loro Boriçi”.

VIDEO KËTU

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura