VIDEO/ Momente emocionuese para startit të sfidës, shikoni si futbollistët e Kombëtares shqiptare mblidhen së bashku në mesin e fushës dhe…

Mar 27, 2023 | 21:02
SHPËRNDAJE

Një moment emocionues u shënua para startit të sfidës mes Polonisë dhe Shqipërisë.

KOMBETARJAAA

Titullarët kuqezinj përpara se të pozicionoheshin në vendet e tyre, u mblodhën së bashku në mesin e fushës, teksa më të bashkuar se kurrë, i premtuan njëri-tjetrit se do të japin maksimumin për të dalë me një rezultat pozitiv nga ky duel. Një moment vërtet tepër special, teksa atmosfera në stadium duket vërtet emocionuese:

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura