VIDEO/ “Më puth”- Nuk përmbahen poshtë jorganit, Meritoni dhe Ilnisa s*ks në Big Brother?

Feb 21, 2024 | 21:21
SHPËRNDAJE

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku si protagonistë ka dyshen Meriton-Ilnisa.

sekssss

Në pamjet e publikuara, çifti është poshtë jorganit, teksa është Ilnisa që i drejtohet Meritonit me fjalët: “Do flemë gjumë tani? Ma premton? Më puth? A më do?”.

Capture

Ndërsa në rrjet po aludohet se dyshja ka kryer marrëdhënie seksuale.

Për të parë videon kliko këtu: VIDEO

Po ashtu, në një tjetër video shfaqet Juli dhe Egla që flasin me kode me njëri tjetrin për të thumbuar çiftin. Gjithashtu aktori kujton pyetjen që i ka bërë disa kohë më parë Meritonit, nëse do të bënte seks me moderatoren.

Egla: Ajo pyetja ishte e vlefshme pra.

Juli:Kot u mërzita. Kur të dalin pamjet duhet t’i them kjo pyetje paska qenë fiks.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura