VIDEO/ Empolit i mjafton një gol, skuadra e shqiptarëve mposht kampionët e Napolit

Apr 20, 2024 | 19:56
SHPËRNDAJE

Empoli i shqiptarëve ka fituar ndaj Napolit në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të.

 

Capture11

Vendasit kanë triumfuar me shifrat minimale, 1-0.

Goli i vetëm i sfidës u shënua nga Alberto Çerri në minutën e 4-të. (VIDEO)

Me këtë fitore Empoli ngjitet në vendin e 15-të dhe Napoli mbetet në vendin e 8-të.

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura