VIDEO/ Disfata në shtëpi ndaj Romës, Leaon nuk e mbajnë nervat dhe ia nxjerr inatin një… gazetari

Apr 12, 2024 | 14:10
SHPËRNDAJE

Milani pësoi një disfatë në shtëpi në duelin me Romën, i vlefshëm për fazën çerekfinale të Ligës së Europës.

hfgcjj

Një humbje e hidhur për kuqezinjtë të cilën do tentojnë kualifikimin në gjysmëfinale në stadiumin “Olimpico”.

I mërzitur për humbjen është shfaqur edhe sulmuesi i Milanit, Rafael Leao. Teksa po kalonte në zonën ku jepen pronocimet pas ndeshjes, ai është shfaqur i nervozuar dhe i është kthyer një gazetari: “Bëje mirë punën”.

Më pas një pjesëtar i stafit të kuqezinjve e largon nga aty portugezin.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura