VIDEO/ Broja rikthehet në fushë pas dy ndeshjesh, ka minuta për sulmuesin shqiptar në fitoren bindëse të Fulhemit

Mar 2, 2024 | 18:35
SHPËRNDAJE

Armando Broja është rikthyer në fushë pas dy ndeshjesh, në fitoren që Fulhem arriti përballë Brajtonit me rezultatin 3-0.

broja fulhem

Sulmuesi shqiptar u hodh në fushë në minutën e 84’, duke i zënë vendin rivalit të tij që po shkëlqen, Rodrigo Muniz.

Pas këtij erdhi dhe goli i tretë i skuadrës londineze, që tashmë duket se e ka arritur objektivin mbijetesë.

FULHEM 3-0 BRAJTON

Uillson 21’, Rodrigo Muniz 32’, Traore 90+1’

GOLI I UILLSON (VIDEO)

GOLI I MUNIZ (VIDEO)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura