U martuan në fshehtësi, Eros Grezda dhe Ajsel Abazi ndahen 9 muaj pasi u bënë prindër? Detajet që nxjerrin zbuluar çiftin

Feb 29, 2024 | 12:11
SHPËRNDAJE

Eros Grezda dhe partnerja e tij, Ajsel Abazi kanë nxitur dyshimet se i kanë dhënë fund martesës së tyre.

eros grezda ajsel abazi2

Çifti, që u kurorëzuan në fshehtësi, kanë fshirë fotot e përbashkëta në rrjetet sociale. Gjithashtu futbollisti dhe këngëtarja kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagram, duke nxitur dyshimet për një ndarje.

Eros Grezda mban vetëm një foto profili me djalin e tyre, Kian, i cili erdhi në jetë rreth 9 muaj më parë.

eros

Por, partnerja e tij Ajsel ende mban mbiemrin e futbollistit në rrjetit social. Çifti mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë në qershor 2023.

Futbollisti i Eros Grezda zbuloi lajmin me anë të një postimi në rrjetet sociale ku shkruante: “Mirë se erdhe i vogli jonë, bebi Kian. Të duam shumë.”

eros grezda ajsel abazi

Disa muaj para ardhjes në jetë të vogëlushit, dyshja kurorëzoi dashurinë në martesë.

Rikujtojmë, se Erosi ka qenë i përfolur disa herë në media për jetën e tij private, ku dhe bëri bujë me lidhjen e tij me modelen Oriola Marashi.

eros grezda ajsel abazi4 ajsel abazi eros grezda

ajsel abazi2 ajsel abazi3 eros grezda ajsel abazi3 eros (1) eros grezda eros greda eros greda1 eros grezda eros grezda1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura