“Ti ke planë të tjera për jetën, ku e vendose që…”- Sabiani këshillon Kristin: Promovoni më të mirën tuaj!

Mar 5, 2023 | 18:37
SHPËRNDAJE

Sabiani u bë për të dytën herë banor i shtëpisë së Big Brother VIP. Mbrëmjen e kaluar ai hyrë në shtëpi dhe kjo vjen pas kritikave që ai kishte për marrëdhënien që vajza e tij Keisi kishte krijuar me Krist Aliajn.

sabiani

Sot ai është parë që të këshillojë vajzën e saj, por nuk ka nguruar që këtë gjë ta bëjë edhe me Kristin.

Në një bisedë në shtëpi ai i thotë Kristit se “duhet të promovojnë më të mirën”.

“Duhet të promovoni më të mirën. Lajmi i zi ikën kollaj. Ti je në një reality shoë, ti ke plane të tjera për jetën. Ku e vendose? Se Luizi ka qenë më i lidhur. Ka qenë që në fillim konkret”, i thotë Sabiani Kristit.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura