Theu tabu duke pranuar publikisht se ishte homos*ksual! Rrëfehet Klodi i Big Brother mes lotësh: Kam qëndruar 3 muaj në spital! Familjen nuk e gjeta në shtëpi, ishin zhvendosur

Jun 6, 2023 | 9:13
SHPËRNDAJE

Klodi i BBV theu tabu kur gjatë kohës që ishte pjesë e spektaklit pranoi hapur se ishte homoseksual.

klodi bbv

Ai tregoi se kur doli nga BBV familjen e tij nuk e gjeti në shtëpi, pasi ishin zhvendosur prej opinionit publik.

Ndërsa vetë, ai ka qëndruar 3 muaj në spital dhe se askush nuk e mbështeti.

“Dal dhe nuk gjej familjen time në shtëpinë ku kisha jetuar. Prindërit kishin shkuar të jetonin në shtëpi me qira në Durrës. Unë dola nga Big Brother dhe u përballa me atë situatë ku duhet t’iu jepja një mbështetje familjareve.

U mundova, po askush nuk e di se pas atij reality, kam qene 3 muaj në spital. U prish rehatia e familjes dhe s’e prisja që njerëzit do ishin kaq të prapambetur dhe të mos më jepnin një mbështetje as institucionet.

Me pak fjalë, isha i vetëm. Shumë abuzuan e shumë shpifën në masë. Me vonë, nëna m’u sëmur dhe u kapa i papërgatitur”, tregoi ai në “Ftesë në 5”.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura