Tha se Arta del nga “Big Brother VIP3’, motra e këngëtares shpërthen ndaj Vesës: Kur e thotë Ilnisa, kush je ti që flet kështu për shoqen e ngushtë

Feb 21, 2024 | 17:20
SHPËRNDAJE

Vesa dhe Arta janë dy konkurrentet nga Kosova që u bënë pjesë e formatit “Big Brother Albania”.

anna

Dy vajza konsiderohen mike brenda shtëpisë por një bisedë e bërë mes Ilnisës dhe Vesës nuk i ka pëlqyer motrës së Artës.

Vesa shprehet se nëse vajzat do të shkonin direkt në nominim, Arta ishte më e rrezikuar që të dilte.

Me një Instastory Ana Kabashi u shprehur kështu:

“Oooo! Vesa Vesaaa se Arta te konsideron shoqee po tii me kete ide pre “shoqen” tende ???? Kur Ilnisa e shef Artën si nje person qe i duhet shtepise kush je tili qe flet per shogen tende te ngusht moooj”

regaimi-ii-anes-Copy

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura