“Të dua përgjithmonë”/ Reperi feston ditëlindjen, Loredana bën urimin e veçantë për Noizy-n

Sep 27, 2023 | 13:46
SHPËRNDAJE

Dy reperët e njohur Loredana dhe Noizy e kanë treguar publikisht shoqërinë e ngushtë që ata gëzojnë me njëri-tjetrin. Madje ata realizuan dhe bashkëpunimin e tyre të parë “Heart Attack” i cili pati një sukses të madh duke u kthyer në ‘hit’.

Noizy loredana 1

Ditën e sotme, Noizy feston ditën e tij të lindjes dhe nuk kishte si të mungonte urimi i veçantë nga mikesha e tij. Loredana ka publikuar në InstaStory ku shfaqet me artistin, teksa i bëri urimin me fjalët e ndjera:

Noizy loredana 2

“Urime ditëlindjen, ta dua zemrën. Ti meriton më të mirat. Je shumë shok i mirë, Zini! Të dua përgjithmonë dhe Zoti të bekoftë”

noizy 3

Kujtojmë se, në një intervistë Loredana theu heshtjen në lidhje me marrëdhënien e saj me Noizyn e cila në fillime u përfol se mund të ishte në nisje të një romance.

Noizy loredana 4

Ajo tha se janë njohur nga aktori Blerim Destani dhe kanë një shoqëri të mirë teksa nuk e përjashtoi mundësinë për një tjetër këngë.

PANORAMA PLUS

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura