Tahiri te Drejtësia? Naço: Ka nevojë për impulse malore e fushore

Oct 6, 2015 | 13:43
SHPËRNDAJE

Njësoj si kreu i LSI-së, edhe ministri i Drejtësisë Nasip Naço mendon se qeveria ka nevojë për impluse të reja.

Ministri i Drejtesise Nasip Naco
Ministri i Drejtesise Nasip Naco

“Për këtë pyesni kryeministrin, por sigurisht që ka nevojë. Madje duhet të ketë impulse të reja dhe për ju gazetarët”- iu përgjigj Naço interesit të medias për pyetjen nëse duhet të behën ndryshime në qeveri.

Ndërsa pyetjes nëse Ministri i Brendshëm Tahiri do të shkonte tek Drejtësia Naço iu përgjigj: “Ka nevojë për impulse malore e fushore”.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura