TABELA/ Keni bërë plane për fundjavën? Ja si parashikohet të jetë moti ditët në vijim

Mar 18, 2023 | 7:30
SHPËRNDAJE

Sinoptikanët thonë se kjo fundjavë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qendrueshme.

1672644473_moti

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e me vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-7m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i forcës 1-2 ballë.

18 mars 19 mars

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura