Sulmuesi “lë thatë” Milanin, Sheshko merr vendimin për të ardhmen e tij

Jun 11, 2024 | 12:04
SHPËRNDAJE

Benzhamin Sheshko ka vendosur të rinovojë kontratën me Lajpcigun duke mos u larguar nga Bundesliga.sheshkoLajmi është bërë i ditur nga eksperti i merkatos, Fabricio Romano.

I përfolur për të zëvendësuar Olivie Zhirunë tek Milani, sulmuesi ka refuzuar duke qëndruar në Gjermani.

Në gjurmët e futbollistit ishin edhe tre gjigantë të Premier Ligës si Mançester Junajtid, Çelsi dhe Arsenal.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura