VIDEO/ Tifozët “lënë në baltë” Kukësin, zgjedhin Botërorin para sfidës në Champions

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Korrik 11, 2018 | 19:50

VIDEO/ Tifozët “lënë në baltë” Kukësin, zgjedhin Botërorin para sfidës në Champions

Kukësi po luan ndeshjen e parë në turin e parë eliminator të Champions League, në stadiumin e Shkodrës, “Loro Boriçi”, përballë ekipit të Valetas nga Malta.

Capture

Por, ajo që bie në sy është prania shumë e vogël e tifozëve në shkallët e stadiumit. Edhe pse në një stadium bashkëkohor, me një mot të mirë, gjithashtu edhe me udhëtim falas për tifozët kuksianë të mundësuar nga presidenti Gjici, tifozët duket se kanë zgjedhur të ndjekin ndeshjen gjysmëfinale të Botërorit, mes Anglisë dhe Kroacisë, para një ndeshje të rëndësishme si kjo e Kukësit.


www.minuta90.com