Video që po bën xhiron e internetit, Vidal i habit të gjithë te goli i 6-të i Bajernit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 19, 2020 | 9:20


Video që po bën xhiron e internetit, Vidal i habit të gjithë te goli i 6-të i Bajernit

Barcelona u masakrua mbrëmjen e djeshme nga Bajerni i Mynihut me rezultatin 8-2. Një humbje katastrofike kjo për katalanasit e Setian, që ka shtangur mbarë opinionin sportiv.

Vidal

Ndërkohë ditën e sotme një video me protagonist Arturo Vidal, është duke bërë xhiron e internetit. Në momentin e shënimit të golit të 6-të nga Robert Levandovski, mesfushori kilian e ka humbur toruan, teksa ka shkuar ka kafshuar për disa sekonda tabelën e reklamave mbrapa portës, duke mos u mbushur me frymë. Për më tepër shikoni pamjet:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com