VIDEO/ Ndodh në Francë, shënohen dy gola të denjë për çmimin “Pushkash” në të njëjtën ndeshje

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 26, 2018 | 15:04

VIDEO/ Ndodh në Francë, shënohen dy gola të denjë për çmimin “Pushkash” në të njëjtën ndeshje

Edhe pse është e vështire që dikush në Shqipëri ta ketë ndjekur kote ndeshje, takimi midis Lyon Duchere dhe Entenes në Francë ka qenë një ndeshje për të mos u humbur.

eargg

Dy ekipet janë pjesë e ligës së tretë franceze dhe takimi midis tyre qëlloi të ishte një spektakël i vërtetë nga fillimi në fund. Ndeshja përfundoi 2-2 me vendasit e Lyon Duchere që shënuan një supergol në minutën e 91-të për të dalë më një pikë nga ky takim.

sef

Megjithatë, më parë, miqtë barazuan përkohësisht rezultatit 1-1 në minutën e 30-të më një supergol më rafishatë të shënuar nga Ezikian.

fregtr

Dy gola spektakolarë, të denjë për çmimin “Pushkash”, dhe të dy u shënuan në të njëjtën ndeshje.

www.minuta90.com