VIDEO/ Moment i veçantë gjatë ndeshjes, gjyqtari merr armën për të qetësuar tifozët

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 17, 2020 | 16:57

Bota FB Të fundit Video

VIDEO/ Moment i veçantë gjatë ndeshjes, gjyqtari merr armën për të qetësuar tifozët

Një moment shumë i veçantë, ka ndodhur gjatë një ndeshje jashtë ligave profesioniste të futbollit.


gjyqatr

Një gjyqtar po kontestohej shumë nga tifozët e pranishëm aty dhe ka gjetur një mënyrë perfekte për t’i qetësuar ata. Ai ka marrë një pistoletë, dhe ka shkuar në drejtim të tifozëve, për t’iu treguar atyre se ku duhet të qëndronin.

Pasi i detyron tifozët të qëndrojnë në një vend ku do ai, gjyqtari vazhdon të drejtojë ndeshjen, teksa e vendos armën në brez. Menjëherë kjo video ka filluar të bëhet virale në internet, teksa është edhe një moment tepër gazmor.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com