VIDEO/ Italianët “bëjnë ligjin” në MLS, Insinje dhe Bernardeski udhëheqin skuadrën e tyre drejt fitores

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 14, 2022 | 11:55


VIDEO/ Italianët “bëjnë ligjin” në MLS, Insinje dhe Bernardeski udhëheqin skuadrën e tyre drejt fitores

Lorenzo Insinje dhe Federiko Bernardeski janë bërë protagonist në fitoren e Torontos përballë Portland Timbers me rezultatin 3-1.

Collage Maker-14-Aug-2022-11.53-AM

Sulmuesit e Italisë shënuan dy golat e fundit të sfidës që i dhuruan fitoren skuadrës së tyre duke u konfirmuar dhe njëherë në rolin e liderit të skuadrës.

Aventura amerikane duket se ka nisur më së miri për dy futbollistët që javë pas javë po tregojnë se nuk kanë ardhur në SHBA për të pushuar.

PANORAMASPORT.AL