VIDEO/ Fitorja e artë ndaj Kukësit, shikoni festën e tifozëve të Vllaznisë në Elbasan

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 15, 2021 | 21:25


VIDEO/ Fitorja e artë ndaj Kukësit, shikoni festën e tifozëve të Vllaznisë në Elbasan

Vllaznia arriti një fitore të artë në transfertë ndaj Kukësit, duke thelluar diferencën me verilindorët në plot +15 pikë. Ishte Arlind Kalaja ai që vendosi sfidën me golin e tij në minutën e 58-të.

Vllaznia tifozet logo

Ky moment çoi peshë zemrat e të gjithë tifozëve shkodranë, anë e mbanë Shqipërisë dhe jo vetëm. Nuk munguan as mbështetësit e kuqebluve në ambientet e jashtme të stadiumit.

“Panorama Sport”, ka arritur të sigurojë një video, nga festa e tifozëve të Vllaznisë jashtë stadiumit “Elbasan Arena”, pak minuta pas përfundimi të sfidës. Për më tepër shikoni videon:


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/