VIDEO/ Dhuna e zyrtarit të Kastriotit ndaj gjyqtarit, shikoni si bën sehir polici

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 19, 2019 | 18:16

Kastrioti Kategoria e pare LAJMI KRYESOR Të fundit Video

VIDEO/ Dhuna e zyrtarit të Kastriotit ndaj gjyqtarit, shikoni si bën sehir polici

Në ndeshjen e Kastriotit me Egnatian, e cila është luajtur të shtunën, nga tribuna është filmuar çasti, ku administratori i Kastriotit Gazmend Vogli, ka goditur me shpullë gjyqtarin e katërt Endrit Zhuli.

bandicam 2019-09-19 17-21-01-695

Nga pamjet e filmuara nga tribuna, që i ka publikuar “Procesi Sportiv”, dallohet qartë që aty pranë administratorit dhe gjyqtarit të katërt, është edhe një polic.

Ai nuk ka ndërhyrë edhe pse ka parë të gjithë ngjarjen që ndodhte para syve të tij.

Ngjarje e cila tregon më së miri, jo vetëm nivelin e futbollit shqiptar, por edhe atë të policisë, e cila nuk ndërhyn në një rast të tillë. Pra shihet qartë një tjetër skandal, në këtë ngjarje të rëndë.

Goditja e gjyqtarit te katert on Vidnews.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com