VIDEO/ Atmosferë elektrizuese në Glasgou, shqiptarët “ndezin” Skocinë para ndeshjes

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 10, 2018 | 18:14

VIDEO/ Atmosferë elektrizuese në Glasgou, shqiptarët “ndezin” Skocinë para ndeshjes

Më shumë se tre orë përpara ndeshjes me Skocinë, të shumtë janë tifozët që i janë gjendur pranë ekipit kombëtar. Një mbështetje e nevojshme kjo për djemtë e Panuçit, në një transfertë jo pak të lehtë si ajo e Gllasgout.

66666-625x450

“Tifozat Kuq e Zi”, të grumbulluar para se të nisen për në stadium, kanë nisur koret dhe këngët në mbështetje të Shqipërisë, në një lokal të Gllasgout. Mesa duket, atmosfera pritet të jetë akoma edhe më e zjarrtë, edhe brenda stadiumit “Hampden Park”.

www.minuta90.com