Skënderbeu-Kamza luhet për objektiva të ndryshëm, ja kush gjykon në Korçë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 21, 2018 | 9:20

Skënderbeu-Kamza luhet për objektiva të ndryshëm, ja kush gjykon në Korçë

Indrit Myrtja është gjyqtari kryesor i sfidës mes Skënderbeut dhe Kamzës. Federata Shqiptare e Futbollit ka zbuluar gjyqtarët e takimit të sotëm në Korçë.

indrit-myrtja-470x313

Myrtja do të ndihmohet nga Melis Dervishi, Blerim Ziri dhe Fisnik Thorja si arbitër i katërt. Delegat do të jetë Alban Tafaj, ndërsa Albano Janku do të jetë vëzhguesi i takimit. Takimi mes Skënderbeut dhe Kamzës do të luhet në orën 14:00 në Korçë.

www.minuta90.com