Simeone sfidon të birin në shah, një gafë e dyshes rrëmben vëmendjen e fansave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 26, 2022 | 21:51


Simeone sfidon të birin në shah, një gafë e dyshes rrëmben vëmendjen e fansave

Trajneri i Atletikos, Diego Simeone po i kalon pushimet së bashku me të birin Xhovani në bregdetin spanjoll.

56456456566

52-vjeçari e ka shfrytëzuar kohën e lirë për të sfiduar djalin e tij në shah duke postuar një foto në rrjetet sociale, në të cilat fansat e vëmendshëm pikasën një gabim.

Në foton e postuar pozicionimi i fushës është i gabuar si dhe trajneri i Atletikos është duke luajtur pa figurën e mbretit që është i domosdoshëm për të përfunduar lojën.

Fansat kanë shpërthyer në komente duke thënë se familja Simeone edhe në shah gjen një mënyrë për të luajtur sipas rregullave të tyre.

PANORAMASPORT.AL