Ndeshjet shtesë, zbulohet se kur do të luhen Devolli-Partizani B dhe Veleçiku-Maliqi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 31, 2020 | 19:00


Ndeshjet shtesë, zbulohet se kur do të luhen Devolli-Partizani B dhe Veleçiku-Maliqi

Janë përcaktuar data dhe vendi i dy ndeshjeve “play-off” për të garantuar qëndrimin ose ngjitjen në Kategorinë e Parë.
Partizani B
Sfidat Devolli-Partizani B dhe Veleçiku-Maliqi do të luhen të dyja ditën e martë në të njëjtën orë (17:00). Takimi i parë do të luhet në fushën e “Elbasan Arenës” , kur sfida e dytë do të zhvillohet në stadiumin “Nexhip Trungu” në Cërrik.

Fituesit e këtyre përballjeve do të sigurojnë qëndrimin ose ngjitjen në Kategorinë e Parë, ndërsa ekipet humbëse duhet të zhvillojnë sezonin e ri në Kategorinë e Dytë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com