Moshat U-19/ Vllaznia thellon diferencën me vendin e dytë, Teuta merr kreun

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 23, 2018 | 17:50

Moshat U-19/ Vllaznia thellon diferencën me vendin e dytë, Teuta merr kreun

U luajtën takimet e javës së 22-të për grupet A dhe B në Kategorinë Superiore për moshat U-17, si dhe takimet e javës së 18-të në Kategorinë e Parë. Më poshtë, renditjet e të gjitha grupeve. Vllaznia ka thelluar diferencën ndaj Shkëndijës së Tiranës në grupin A, pas hapit fals të këtyre të fundit, ndërsa Teuta ka marrë kreun e grupit B, pas humbjes së Flamurtarit.

Moshat-U-17-470x353

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

 

kat sup u 19 gr a

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

 

kat sup u 19 gr b

KATEGORIA E PARË / U-19:

 

kat pare u 19

www.minuta90.com