MOSHAT U-19/ Shkëlqen Partizani, bind Teuta. Tirana e Devollit pa “frena”, fitojnë dhe kampionët e Shkëndijës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2019 | 23:04


MOSHAT U-19/ Shkëlqen Partizani, bind Teuta. Tirana e Devollit pa “frena”, fitojnë dhe kampionët e Shkëndijës

Kategoria Superiore për moshat U-19, luajti këtë fundjavë ndeshjet e javës së dytë, në të dyja grupet A dhe B. Panorama Sport, ju sjell skedat e të gjitha ndeshjeve të zhvilluara.

Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture s 2

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-19:

4412

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-19: 

A

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com