LIGA E KONFERENCË/ Skuadrat udhëtuese bëjnë “ligjin”, shikoni rezultatet e 8 sfidave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 13, 2022 | 23:05

LIGA E KONFERENCË/ Skuadrat udhëtuese bëjnë “ligjin”, shikoni rezultatet e 8 sfidave

U luajtën mbrëmjen e sotme, duke filluar nga ora 21:00, tetë sfidat e vlefshme për grupet e Ligës së Konferencës, ku u regjistruan në total plot 24 gola.

LIGA E KONFERENCES

Vlen të theksohet fakti se “ligjin” në përballjet e mbrëmjes së sotme, e bënë skuadrat mike, ku plot 5 prej tyre arritën të triumfonin, ndërkohë që vetëm Uest Hemi dhe Zalgiris festuan në shtëpi. Sfida e vetme e mbyllur në barazim ishte ajo mes Hapoel Ber Shevës dhe Leh Poznan. Rezultati më surprizë ishte padyshim triumfi 0-5 i Slikeborgut në transfertë ndaj FCSB.

REZULTATET5

PANORAMASPORT.AL