Klubi i Tiranës dërgon kërkesë zyrtare, kërkon kthimin e tifozëve në stadium

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Prill 4, 2018 | 15:32

Klubi i Tiranës dërgon kërkesë zyrtare, kërkon kthimin e tifozëve në stadium

Tifozët e Tiranës mungojnë në stadium prej disa ndeshjesh. Njëra nga arsyet është edhe kërkesa e policisë për një mjet indentifikimi.

fanatics

Problemi më i madh është me tifozët ultras “Fanatics”, pasi ata nuk pranojnë në asnjë mënyrë të futen në stadium duke përdorur një mjet indentifimi në hyrje.

Klubi i Tiranës ka thyer heshtjen dhe ka dërguar një kërkesë zyrtare në Polici për të sqaruar këtë cështje me pjesmarrjen e të gjitha palëve.

29791091_2017098888546223_5015414821946148793_n


www.minuta90.com