Klubi i Partizanit bën gjestin emocioniues, lojtarët e kuq ndeshje me fëmijët në kuadër të…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 19, 2019 | 17:51


Klubi i Partizanit bën gjestin emocioniues, lojtarët e kuq ndeshje me fëmijët në kuadër të…

Klubi i Partizanit vijon të jetë pjesë e nismave të ndryshme sociale, dhe ditën e sotme disa prej lojtarëve ishin pjesë e një aktiviteti sportiv në kuadër të Ditës Botërore të Parandalimit të Abuzimit të Fëmijëve.

partizani

Aktiviteti u organizua në ambientet e Komunitare “Gonxhe Bojaxhi”. Lojtarët e Partizanit të pranishëm ishin Çinari, Boldor, Romero e Broja, ku zhvilluan një minindeshje futbolli me fëmijët, të cilët kanë kaluar disa momente emocionuese dhe të paharrueshme me kampionët e kuq.

partizani flamuri shqiptar boldori cinarii broja cinari cinari boldor

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com