KATEGORIA E DYTË/ 12 skuadra në fushën e blertë, zbuloni 6 duelet e ditës së sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 27, 2021 | 12:30


KATEGORIA E DYTË/ 12 skuadra në fushën e blertë, zbuloni 6 duelet e ditës së sotme

Sot do të zhvillohen gjashtë ndeshje të javës së 9 në Kategorinë e Dytë.

kategoria-e-dyte

Në Grupin A do të luhen 5 sfida. Në orën 13:30, kryesuesit e Luzit do të përballen në shtëpi ndaj Internacionalit. Oriku i vendit të dytë do të presë në shtëpi skuadrën e Veleçikut.

Gramshi do të luajë me Ilirinë në shtëpi. Elbasani do të ndeshet ndaj Murlanit dhe në orën 14:30, Bulqiza do të masë forcat kundër Adës. Në Grupin B do të luhet vetëm një takim, ajo mes Gramozit dhe Sopotit në orën 13:30.

NDESHJET E DITËS SË SOTME NË KATEGORINË E DYTË –

GRUPI A –

GRAMSHI – ILIRIA | 13:30

ORIKU – VELEÇIKU | 13:30

LUZI – INTERNACIONAL | 13:30

ELBASANI – MURLANI | 13:30

BULQIZA – ADA | 14:30

GRUPI B –

GRAMOZI – SOPOTI | 13:30

PANORAMASPORT.AL