Hames Rodrigez feston 29-vjetorin, por shikoni çfarë bën pornostarja e famshme për futbollistin e Realit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 13, 2020 | 23:52


Hames Rodrigez feston 29-vjetorin, por shikoni çfarë bën pornostarja e famshme për futbollistin e Realit

Hames Rodrigez, feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 29-të, ku nuk kanë munguar urimet e shumta.kendra.lust.pornostar.2020.750x450

Një nga personat që ka uruar kolumbianin dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, është edhe pornostarja e famshme, Kendra Lust. Kjo e fundit në profilin e saj zyrtar shkruan: “Gëzuar ditëlindjen Hames Rodrigez, shpresoj të lesh kaluar mirë”.

Zidan Hames

Menjëherë kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, për shkak të famës së madhe që ka pornostarja, por edhe Rodrigez, teksa duket se ka një miqësi shumë të mirë mes të dyve.

kendra fghf kendraa lust kendar

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/