Futbollisti i PSG-së braktis të dashurën, përfundon në krahët e balerinës franceze

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 9, 2019 | 10:33

Gossip LAJMI KRYESOR Të fundit

Futbollisti i PSG-së braktis të dashurën, përfundon në krahët e balerinës franceze

Fantazisti i PSG-së, Julian Draksler, ka vendosur t’i japë fund marrëdhënies me bukuroshen Lena Shtifl, me të cilën ishte i lidhur prej disa vitesh.

7a475688491e0a0a195c6dcdbf08973f

Lojtari gjerman ka përfunduar në krahët e balerinës dhe modeles franceze Sethanie Taing me të cilën ka festuar edhe ditën e “Halloween”-it dhe bashkë janë parë në më shumë se një rast në restorantet e Parisit.

EA4tOVoWsAEuCWo

2-3 6-3

PANORAMSPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com