FOTOT/ Hakimi nuk vjen i vetëm te Interi, zikaltërve tani i shtohet edhe një tifoze superseksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 29, 2020 | 15:17


FOTOT/ Hakimi nuk vjen i vetëm te Interi, zikaltërve tani i shtohet edhe një tifoze superseksi

Açraf Hakimi shumë shpejt pritet të zyrtarizohet si lojtari më i ri i Interit, teksa marrëveshja mes palëve thuhet se është arritur.hakimi.hiba.2020.750x450

Megjithatë mbrojtësi i djathtë nuk do të zbarojë i vetëm në Itali, pasi së bashku me të do të vijë edhe partnerja e tij, Hiba Abuk.

Kjo e fundit njihet për format e saj bombastike dhe seksi të cilat i ekspozon shpesh në rrjetet sociale. Bukuroshja është prej kohësh në lidhje me Hakimin, me të cilin ka edhe një fëmijë.HIBA3

Ajo tani pritet të bëhet një nga tifozet më të zjarrta të zikaltërve, ku sigurisht që do të mbështesë partnerin e saj dhe skuadrën e tij.

HIBA4 HIBA HIBA1 HIBA5 HIBA6 HIBA2

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/