FOTO/ Sormani ndjek Tiranën dhe Bylisin, trajneri i Partizanit takohet me Rejën në “Selman Stërmasi”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 22, 2020 | 18:16

Bylis FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Të fundit Tirana

FOTO/ Sormani ndjek Tiranën dhe Bylisin, trajneri i Partizanit takohet me Rejën në “Selman Stërmasi”

Trajneri i Partizanit Adolfo Sormani po ndjek në stadiumin “Selman Stërmasi” sfidën e Tiranës me Bylisin.

1111111111111111

Tekniku i kampionëve të Shqipërisë ndodhet në tribunën VIP për të parë paraqitjen e rivalëve për titullin kampion. Pas humbjes së djeshme 3-2 kundër Skënderbeut në Korçë, italiani ka shkuar në stadiumin e 24-herë kampionëve të Shqipërisë për të studiuar gjendjen e kundërshtarëve.

Kjo sfidë ka tërhequr dhe vëmendjen e teknikut të kombëtares së Shqipërisë Edi Reja. Madje 74-vjeçari është takuar me bashkëkombasin e tij Sormani në pushimin e ndeshjes ku ka biseduar me njëri-tjetrin.

33333333333333

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com