FOTO/ Partnerja e Boatengut di si ta kalojë karantinimin, ekspozon linjat perfekte të saj në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 28, 2020 | 11:45


FOTO/ Partnerja e Boatengut di si ta kalojë karantinimin, ekspozon linjat perfekte të saj në “Instagram”

Melisa Sata njihet për format e saj fizike të përkryera, të cilat shpesh nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjetet sociale, me ndjekësit e saj që janë në një numër të madh.melisa sata

Si shumtë të tjerë, edhe partnerja e Kevin Princ Boateng ka mbetur e izoluar në shtëpi, për shkak të Koronavirusit. Megjithatë bukuroshja italiane ka gjetur një zgjidhje të mirë, për ta kaluar sa më kollaj karantinimin.IU

Melisa Sata ka postuar disa foto dhe video në “Instagram”, ku shihet teksa bën stërvitje dhe palestër.

HUI

Njëkohësisht partnerja e sulmuesit të Beshiktashit ka ekspozuar edhe linjat e saj perfekte, ku ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

YU

Melisa3

Boateng Melisa

Melisa Sata

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com