FOTO/ Kristiano Ronaldo di si të jetë një romantik për Xhorxhina Rodriguezin! Ja surpriza që futbollisti i bëri partneres

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2021 | 12:49


FOTO/ Kristiano Ronaldo di si të jetë një romantik për Xhorxhina Rodriguezin! Ja surpriza që futbollisti i bëri partneres

Xhorxhina Rodriguez dhe Kristiano Ronaldo kanë shijuar mbrëmë një darkë shumë romantike në shoqërinë e njëri-tjetrit.

georgina rodriguez, cristiano ronaldo (3)

Ronaldo ka ditur të jetë një djalë romantik duke e surprizuar Xhorxhinën me petale trëndafilash, qirinj e një buqetë të madhe me trëndafila të kuq, siç ka treguar Xhorxhina në rrjete sociale.

georgina rodriguez, cristiano ronaldo (2)

Dashuria ime, Kristiano”, shkruante Xhorxhina krahas fotos ku tregonte surprizën që i kishte bërë partneri.

Në fakt, ka mjaftuar vetëm kaq që ajo të ndihet e lumtur dhe e vlerësuar, pavarësisht se partneri i saj është një prej meshkujve më të pasur.

georgina rodriguez, cristiano ronaldo (6)

Kristiano Ronaldo, një ndër futbollistët më të mirë në historinë e futbollit, dhe Xhorxhina Rodrigez, që dikur ishte shitëse, u njohën 3 vite më parë në butikun ku punonte kjo e fundit.

georgina rodriguez, cristiano ronaldo (1)

E asokohe ajo as që e mendonte se do bëhej partnerja e Ronaldo-s, por ja që ai ra në dashuri me të dhe tashmë janë ndër çiftet më të famshme në botë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/