FOTO / I çmendur pas Andreas, ja kush është goli më i bukur i fantazistit të Fiorentinës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 22, 2021 | 22:20


FOTO / I çmendur pas Andreas, ja kush është goli më i bukur i fantazistit të Fiorentinës

Rikardo Saponara po mundohet që të kthehet përsëri si protagonist në Serinë A me fanellën e Fiorentinës. Por ndërkohë mesfushori po i gëzohet “golit jashtë fushe” që ka shënuar.

sfssss

Prej disa muajsh ai është në një lidhje me Andrea Sasu. Modelja rumune është një emër i njohur në Itali dhe herë pas here ndez rrjetet sociale me fotot që i lënë pak vend imagjinatës.

dfdfsdfsdfsfd sdfsdfsssssss fsfsf fsfsfsfffs sfsfsffff sffffff sfsfsffffff ffffffs ffffffffffff fffffffsfsf fsdfsfsfs fsfsfsfsfsfsfsfs sfsfssfsfsfsff sdsdsdsdsddd sdsdsdsdddd

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/