FOTO/ Belen trondit rrjetet sociale, publikon fotot e mbuluara me çarçaf

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 14, 2019 | 14:00

Bota FB Gossip LAJMI KRYESOR Të fundit

FOTO/ Belen trondit rrjetet sociale, publikon fotot e mbuluara me çarçaf

Belen Rodrigez vijon të bëjë bujë e jo vetëm me lajme nga jeta pri vate, por edhe me postimet në rrjetin social “Instagram”. 

Belen2

Bukuroshja argjentinase ka lënë pa frymë ndjekësit me publikimet e fundit. Bëhet fjalë për disa foto bardhezi ku ka dalë pa rroba, por e mbuluar nga një çarçaf i bardhë. Në dukje, vetëm tatuazhi i saj që frymëzon për fantazi të mëtejshme.

Belen63

belen 1 belen 2 belen 4 belen 2

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com