Format bombastike, tifozja e Milanit “çmend” ndjekësit në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 21, 2019 | 19:46


Format bombastike, tifozja e Milanit “çmend” ndjekësit në rrjetet sociale

Të shumta janë modelet seksi, që bëjnë tifo për skuadrat e ndryshme të futbollit. Një ndër to është edhe Elisa Shefler. Ajo njihet si tifozë e kuqezinjve të Milanit, teksa së fundmi ka çmendur fansat e saj, me fotot seksi që ka postuar në “Instagram”.

Tifozja e Milanit555

Elisa i ka ndarë pushimet e saj mes liqenit të Gardës, Malit të Zi dhe Ibizas. Ajo nuk nguron kurrsesi që të ndaj me miqtë e saj në rrjetet sociale, foto të ndryshme, teksa bien në sy format thuajse perfekte.

tifozja milan

Tifozja seksi e Milanit Tifozja e Milanit Tifozja55 Elisa Shefler

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com