Flamurtari luan ndeshjen e parë të këtij edicioni, zbuloni takimet e sotme në Kategorinë e Dytë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 25, 2021 | 9:34


Flamurtari luan ndeshjen e parë të këtij edicioni, zbuloni takimet e sotme në Kategorinë e Dytë

Sot do të luhen katër ndeshje të Kategorisë së Dytë, tre të javës së dytë dhe një ndeshje e prapambetur të javës së parë.

kategoria-e-dyte

Flamurtari do të zbresë sot për herë të parë sot në Kategorinë e Dytë pasi do të luajë takimin e prapambetur ndaj Memaliajt në shtëpinë e këtyre të fundit, pas katër rasteve që dolën pozitiv me COVID-19 kjo ndeshje do të luhet ditën e sotme dhe ndeshjet e javës së dytë do t’i luajnë në mesjavë, respektivisht ekipi vlonjat me Tepelenën në stadiumin “Flamurtari” dhe Memaliaj ndaj Labërisë në shtëpi.

Ndërsa në mditën e sotme të javës së dytë do të zhvillohen këto takime, Përmeti-Devolli, Gramozi-Albpetroli dhe Sopoti-Naftëtari.

SFIDAT E DITËS SË SOTME NË KATEGORINË E DYTË –

KAT 1

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/