Ekskluzive/ Arrihet marrëveshja, Kukësi “rrëmben” një mbrojtës cilësor

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 6, 2018 | 15:56

Ekskluzive/ Arrihet marrëveshja, Kukësi “rrëmben” një mbrojtës cilësor

Edis Maliqi do të jetë zyrtarisht pjesë e Kukësit për sezonin e ardhshëm. Sipas burimeve të “Panorama Sport”, lojtari nga Shkupi ka arritur marrëveshje me klubin verilindor dhe shumë shpejt pritet zyrtarizimi.

maxresdefault

Maliqi është 23 vjeç dhe pritet të përforëcoj repartin e mbrojtjes. Kukësi ka qenë mjaft aktiv këto ditë në merkato ku sot ka ardhur edhe zyrtarizimi i Arlind Kalasë nga Kukësi.

www.minuta90.com