Dy “bileta” për Kategorinë e Parë, mësoni përballjen e sotme vendimtare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 4, 2020 | 15:37


Dy “bileta” për Kategorinë e Parë, mësoni përballjen e sotme vendimtare

Futbolli shqiptar do të rikthehet sot me takimin Veleçiku-Maliqi, nga e cila do të përcaktohet se cilat prej tyre do të jetë ekipi i ri në Kategorinë së Parë për sezonin e ardhshëm.
kategoria-e-pare-470x308
Takimi mes ekipit të qytetit të Koplikut dhe Maliqit zhvillohet në fushën e Cërrikut në orën 17:00.

Ndërsa sfida tjetër Devolli-Partizani B luhet nesër në fushën e “Elbasan Arenës” po në orën 17:00.

Ky është shansi i fundit për këto skuadra për të konfirmuar qëndrimin ose ngjitjen në Kategorinë e Parë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com