AXHENDA, JAVA 13/ Superiorja luhet në dy ditë, mësoni datat dhe oraret e ndeshjeve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 18, 2019 | 18:24


AXHENDA, JAVA 13/ Superiorja luhet në dy ditë, mësoni datat dhe oraret e ndeshjeve

Pas ndeshjeve të Kombëtares, në fundjavë do të rikthehet kampionati shqiptar me sfida interesante.

Kategoria Superiore

Java 13-të e Superiores do të luhet në vetëm dy ditë, të premten dhe të shtunën.

Ndeshja e parë e kësaj jave do të jetë ajo mes Partizanit dhe Laçit, që do të luhet të premten në orën 18:00.

Ndërkaq katër sfidat e tjera do të zhvillohen të shtunën, e cila do të jetë ditë e ngarkuar. Kukësi-Bylis dhe Flamurtari- Luftëtari do të nisin në orën 13:30.

Ndërsa dy sfidat e tjera: Skënderbeu-Tirana dhe Vllaznia-Teuta do të startojnë në orën 16:30.

Axhenda e javës së 13-të:

E premte 22 nëntor:

PARTIZANI-LAÇI 18:00

E shtunë 23 nëntor:

KUKËSI-BYLISI 13:30

FLAMURTARI-LUFTËTARI 13:30

SKËNDERBEU-TIRANA 16:30

VLLAZNIA-TEUTA 16:30

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com