Si të dalloni nëse ai/ajo tashmë është dashuruar me ju, ja disa ‘sinjale’ sipas shenjës së horoskopit

May 4, 2024 | 16:50
SHPËRNDAJE

Në të shumtën e rasteve nuk e dini nëse ndjenjat tuaja janë të ndërsjella, sepse nuk mund të hyni në mendjen e tjetrit.

horoskopi cifti

Megjithatë, ka shenja e indikacione, për secilën shenjë të horoskopit që tregojnë se ai osde ajo ndjen të njëjtën gjë për ju.

Dashi

Anulon planet për të qenë me ju

Demi

Ju nuhasin dhe ju kërkojnë kudo.

Binjakët

Komunikoni vetëm me një shikim.

Gaforrja

Ajo/Ajo  gatuan dhe kujdeset për ju si nënat.

Luani

Bën fotografi me ju dhe ia tregon universit.

Virgjëresha

Ai kujton detajin më të vogël në lidhje me dëshirat tuaja dhe i zbaton ato.

Peshorja

Përdor “ne” në vend të “unë”.

Akrepi

Ai/Ajo rrëfen mendimet e tij/saj.

Shigjetari

Ai/Ajo ju merr me vete në aventurat e tij/saj.

Bricjapi

Bën plane për të ardhmen me ju.

Ujori

Ai/Ajo mëson edhe hobet tuaja më të çuditshme për të kaluar kohë së bashku.

Peshqit

Ju ndihmon të realizoni fantazinë tuaj më të egër.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura